Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15660
Stary 14.02.2012, 13:55
jeżeli ktoś Ci mówi że zrobi, a w kontrakcie zapisuje kwartał później i Ty mu wierzysz, to kto tu jest lemingiem łykającym wszystko? Proszę Cię.

Odniosę się tylko do procedur. Kto wprowadził w zycie 10.09.2008 roku sepcustawe drogowa? Kto rozpocząl najwieksza w historii budowe drog i autostrad? Decyzje środowiskowe i lokalizacyjne, pomiary,konsultacje, wywlaszczenia? No kto?

A ze nie będziesz nimi jezdzil w czerwcu, tylko w pazdzierniku czy nawet nawet styczniu nastepnego roku? I co z tego, wreszcie bedziesz mogl jezdzic. Twoj rzad i wczesniejsze nie zrobily nic, aby bylo to szybciej.

Zrozumcie jedną podstawową rzecz: Prawo ustanowić łatwo, zmusić ludzi do jego sprawnego wykonywania nie. Wszystko o czym tutaj rozmawiamy, mozna w skrócie zakończyć. To czysty populizm.