http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Cracovia - Lechia Gdańsk 0-0
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-0
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1-0
Lech Poznań - GKS Bełchatów 1-0
Łódzki KS - Polonia Warszawa 0-2
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 1-1
Widzew Łódź - Podbeskidzie 1-0
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-2