Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7774
Stary 14.02.2012, 13:52
moze ktos napisac jak wyglada odbior pieniedzy i gadzetow za superpuchar? Dzisiaj ostatni dzien, a ja mam raczej mało czasu, i nie wiem czy dam rade - glownie chodzi mi o to, czy jest duża kolejka i jak to jest zorganizowane..
Odpowiedz cytując