Szpen napisał(a):

Nie jest truden znalezienie informacji, ze wykonawca tej drogi wycofal sie z robot, czy nawet go wyrzucono, przez co droga powstanie w pozniejszym terminie.
|
Pytanie czemu kolejny z rzędu wybrany wykonawca zostaje zwolniony albo sam rezygnuje.
Ktoś go wybierał, ktoś odpowiada ze przetargi na które kasa idzie prosto z ministerstwa.
Jakby mi zewnętrzna firma, którą wybrałem, powiedziała NIE, albo zatrzymała pracę to bym wyleciał z roboty w ciągu tygodnia - a to kwoty 10x mniejsze niż budowa dróg i autostrad.