JrQ- napisał(a):

|
Jak dla mnie to całą grę Legii robią Ljuboja i Radovic, za reszte mozna by pacholki porozstawiac
|
to teraz weź pod uwagę, że Radović z połamanymi żebrami i kilka spotkań na pewno opuści w tym ze Sportingiem a Ljuboja ma miesiąc zaległości w przygotowaniach i obecnie jest gotowy do gry na ogony po 20 góra 30 minut....