Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
Od: 07.2011
Offline
#
10132
14.02.2012, 12:38
[email protected]
napisał(a):
dałby rade ktoś wrzucić cały mecz standardu na forum
bo chciałbym zobaczyć na własne oczy ile prawdy jest w waszych opowieściach na temat czwartkowego rywala..z góry dzięki
Cytat:
http://ul.to/d2hupw2m
http://ul.to/b7n3bjml
http://depositfiles.com/files/0xwkb70g2
http://depositfiles.com/files/4ifpphck1
http://turbobit.net/xp1ux7thqul4.html
http://turbobit.net/14l042nbdxze.html
Linki od użytkownika pietras44 z allgoals.pl
piotrex007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrex007
Znajdź inne posty napisane przez piotrex007