Wyświetl pojedynczy post
[email protected]
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10131
Stary 14.02.2012, 11:54
dałby rade ktoś wrzucić cały mecz standardu na forum bo chciałbym zobaczyć na własne oczy ile prawdy jest w waszych opowieściach na temat czwartkowego rywala..z góry dzięki
Odpowiedz cytując