hiszpan00 napisał(a):

|
Jeśli chodzi o autostrady, fakt bardzo duże i długoterminowe inwestycje ciężko jest przewidzieć co podczas ich budowy może się wydarzyć, jednak to co zrobiła firma Covec i jakie były działania rządu w tej sprawie (także gwarancje a z zasadzie ich brak) nie trzeba komentować.
|
To co zrobiła firma Covec? Chyba chciałeś powiedzieć co zrobiła ich konkurencja w naszym kraju, aby ich wykurzyć.