Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10579
Stary 14.02.2012, 11:15
APOEL dziś raczej rozjebie Lyon ( na pewno nie przegra - Olympique prezentuje katastrofalną formę) , ale ostatnio mam taką passę ,że nie wiem czy powinienem grać...
Tak się sparzyłem ,że już chyba z 3 tyg nie obróciłem żadnymi pieniędzmi.
Barca natomiast wejdzie na 100 % , bo gwiazdeczki są podrażnione i stłamszą Szwabów. W dodatku Leverkusen jest pełne kontuzji.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując