Szpen napisał(a):

|
widze ze jestes niereformowalny. Czy terminy kontraktowane byly tajne?
|
To się ciebie już drugi raz pytam : jakie były te terminy kontraktowe i gdzie je mogę zobaczyć? Skoro były jawne to nie będzie problemu ze stwierdzeniem czy Rudy kłamał od początku i wiedział że nie zdaży na czerwiec 2012 bo tak wynika z kontraktów jeśli są wpisane daty póżniejsze czy jednak zawalili wszelkie terminy. Czekam na info.
Ciekawe jak sie do tego ustosunkujesz bo w kolejnych postach sam przyznajesz że terminy były wielokrotnie zmieniane
Szpen napisał(a):

|
Obiceac to sobie mozna zlote gory, nawet 3 mln mieszkan jak Kaczynski. Obiecac mozna wszystko, ale nie zawsze moze sie udac. Kontrakt jest kontraktem i zacznij bic piane i robic awanture jak termin zostanie przekroczony.
|
Czy powstałyby te 3 mln mieszkań za rządów Kaczyńskiego czy może nie - WEDŁUG TWOJEGO TOKU MYŚLENIA- moglibyśmy stwierdzić jeśliby rządził 4 lata i nie spełnił obietnic (niewypełnił swojego kontraktu). Skoro tak się nie stało nie podnoś idiotycznego argumentu bo nie wiesz jakby było (chyba ze masz coś z Nostradamusa)