emj10 napisał(a):

|
Czy tak bardzo? Zagramy tylko bez Borysiuka i Radovica. Chyba, że Skorża posadzi Rybusa na ławie w co jednak wątpię.
|
Zagracie bez serca i płuc.
Mysle, ze posadzenie Rybusa na ławie jest wielce prawdopodobne.
Maciuś strzeli focha i wystawi rezerwy
"Po transferze Maćka Rybusa do Tereka dostaliśmy od zarządu zielone światło na transfer przynajmniej jednego zawodnika. Legia na pewno zostanie wzmocniona, być może nawet jeszcze przed niedzielnym meczem ligowym z Górnikiem. We wtorek rano będę wiedział więcej. Przyjdzie do nas doświadczony, zagraniczny piłkarz, który nie musi uczyć się futbolu i od razu może grać w podstawowym składzie. Nie jest to Japończyk Matsui, którego testowaliśmy w styczniu. Słowak Sebo? Żadnych nazwisk więcej. Rybus jest naszym zawodnikiem do 23 lutego włącznie. To był jeden z naszych warunków w negocjacjach z Terekiem. Zależało nam, żeby - bez względu na wynik pierwszego meczu - zagrał także w rewanżu. Będzie do dyspozycji trenera Skorży w Zabrzu"
Tako rzecze Miklas. Super Pippo nadchodzi!!!
