Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7759
Stary 14.02.2012, 00:11
Myślę, że większość z tych, która zamierzała pojechać do WWA na SPP i teraz dostała zwrot, jeszcze przed tymi zwrotami miała bilety na LE więc na jakiś zdecydowany przyrost kibiców z tego powodu bym nie liczył.

Sam fakt, że przy przewidywaniu liczby kibiców na takim meczu bierzemy pod uwagę pogodę jest po prostu żałosny i nie bójmy się tego powiedzieć.

Pewnie przekroczymy lekko tych 20 tys. ale to powód do wstydu, a nie do dumy.
Odpowiedz cytując