|
Myślę, że większość z tych, która zamierzała pojechać do WWA na SPP i teraz dostała zwrot, jeszcze przed tymi zwrotami miała bilety na LE więc na jakiś zdecydowany przyrost kibiców z tego powodu bym nie liczył.
Sam fakt, że przy przewidywaniu liczby kibiców na takim meczu bierzemy pod uwagę pogodę jest po prostu żałosny i nie bójmy się tego powiedzieć.
Pewnie przekroczymy lekko tych 20 tys. ale to powód do wstydu, a nie do dumy.
|