Proud napisał(a):

|
Mocno liczę na jakieś 24-26 tysięcy. W takim stopniu zapełniony stadion wyglądałby przyzwoicie.
|
Ja po losowaniu liczylem jednak na komplet.
Pozniej te siarczyste mrozy ,i to widomo isc na mecz przy -25 stopni...
ale teraz sa zwroty kasy za W-we ,ferie,i to ze nie bedzie tak zimno,i od razu sa kolejki.
Licze ze dobijemy do tych 30 tysiakow,bylo by pieknie
