Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7756
Stary 14.02.2012, 00:03
Proud napisał(a):Wyświetl post
Mocno liczę na jakieś 24-26 tysięcy. W takim stopniu zapełniony stadion wyglądałby przyzwoicie.


Ja po losowaniu liczylem jednak na komplet.

Pozniej te siarczyste mrozy ,i to widomo isc na mecz przy -25 stopni...

ale teraz sa zwroty kasy za W-we ,ferie,i to ze nie bedzie tak zimno,i od razu sa kolejki.

Licze ze dobijemy do tych 30 tysiakow,bylo by pieknie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując