Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10128
Stary 13.02.2012, 23:14
Rzekomy manewr z naszą perłą w ataku to po prostu gra operacyjna.
Wisła chce zmylić Standard,który wzmocni środek pola by nas zdominować , ale my tak naprawdę zagramy ostrożny i toporny futbol skrzydłami.
Mecz toczy się o zbyt wielką stawkę , by teraz eksperymentować. Wariant sprawdził się z Sandecją ?
Bądźmy poważni , bijemy ich na głowę w każdym elemencie , każda taktyka sprawdziłaby się bez problemu . Gdyby Wiślacy się spięli mogliby wygrać i 6:0 .
Z Twente, które zdominowaliśmy Moskal zagrał radośnie , bo wszyscy wiedzieli, że tak czy siak nie mamy szans na wyjście z grupy, więc nie szkodziło zaryzykować.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując