Arked napisał(a):

|
Wydaje mi się, że Melikson może zagrać wysuniętego napastnika jeśli Standardem zagramy z kontry. Moskal będzie liczył wtedy na akcje w stylu bramki ze sparingu z Odense. Melikson w szybki kontratakach czuje się bardzo dobrze o czym nieraz się przekonaliśmy.
|
U siebie Wisła rzadko gra z kontry

Raczej Kaziu założy wysoki pressing

Ale w momencie gdy to oni nas będą atakować na pewno opcja z Meliksonem i szybką kontrą będzie brana pod uwagę(Tak właściwie to w każdej opcji go wykorzystamy na 100% bo trzeba korzystać póki u nas gra )
Kaziu na pewno zdaje sobie sprawę że tylko wygrana i to najlepiej bez straty gola może nam coś dać
Najlepszą obroną jest atak
