Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10127
Stary 13.02.2012, 22:55
Arked napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że Melikson może zagrać wysuniętego napastnika jeśli Standardem zagramy z kontry. Moskal będzie liczył wtedy na akcje w stylu bramki ze sparingu z Odense. Melikson w szybki kontratakach czuje się bardzo dobrze o czym nieraz się przekonaliśmy.

U siebie Wisła rzadko gra z kontry Raczej Kaziu założy wysoki pressing
Ale w momencie gdy to oni nas będą atakować na pewno opcja z Meliksonem i szybką kontrą będzie brana pod uwagę(Tak właściwie to w każdej opcji go wykorzystamy na 100% bo trzeba korzystać póki u nas gra )

Kaziu na pewno zdaje sobie sprawę że tylko wygrana i to najlepiej bez straty gola może nam coś dać

Najlepszą obroną jest atak
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 13.02.2012 o godz. 23:02.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując