Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10126
Stary 13.02.2012, 22:48
Wydaje mi się, że Melikson może zagrać wysuniętego napastnika jeśli Standardem zagramy z kontry. Moskal będzie liczył wtedy na akcje w stylu bramki ze sparingu z Odense. Melikson w szybki kontratakach czuje się bardzo dobrze o czym nieraz się przekonaliśmy.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując