Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15644
Stary 13.02.2012, 21:51
Szpen - masz u mnie dożywotniego ignora. Trzeba naprawdę się postarać, żeby napisać kilkanaście postów (w tym pod koniec, jak już czacha parowała - jeden pod drugim) i ni chuja nie odnieść się merytorycznie do zdania adwersarzy. AS82 rośnie następca - pogratulować.
No, ale jak tu podjąć dyskusję z liczbami?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.02.2012 o godz. 21:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!