jaszczur90 napisał(a):

|
Pewnie dużo ludzi, którzy dostali zwrot za superpuchary , teraz dopiero poszli kupić bilety . Więc myślę, że te 20 tys powinniśmy przekroczyć.
|
To na pewno bo masa ludzi dopiero w tym tyg. kupi bilety ale poniżej 25k będzie porażką..