|
Szpeniu - Ty tutaj nie wyjeżdżaj z mapkami, na których poprawiono daty oddania fragmentów autostrad po zmianach, jak wspomniał Arapaho - zerknij jakieś 200 stron wcześniej w tytm temacie tam była mowa o pierwotnych terminach. Poprzedni który dawał głowę, że wszystkie terminy zostaną dotrzymane (budowa dróg na euro) dawno tutaj nie zaglądał, a emj do dzisiaj raportów nie w tej sprawie (jako bezstronny arbiter) nie przedstawił.
Szpeniu zaczynam mieć przekonanie, że lemingiem to Ty nie jesteś, po prostu pracujesz....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|