Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Selecto
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
7748
13.02.2012, 20:43
Dziś w okolicach 17 30 kolejka w strefie całkiem spora. Tak na 30 min stania, otwarte bodajże 5 kas.
Selecto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Selecto
Znajdź inne posty napisane przez Selecto