|
Senior Member
Offline
|
|
palikot napisał(a): 
|
Pareiko-Jovanovic(Lamey), Jaliens Czekaj, Diaz - Nunez, Wilk - Iliev(Małecki) Garfuła Melikson - Biton(Genkov) czyli klasyka
|
Jasne że klasyka, tylko kto zagra ...raczej Garguła poza tym ...Jovanović czy Lamey, Małecki czy Iliew, Biton czy Genkow. Ja postawiłbym na tych pierwszych, a Iliew koniecznie jako ten pierwszy z ławki rez. do gry. Szkoda jedynie że nie poczyniono prób z Nunezem jako LO i Diazem jako def. pomocnikiem, bo Kostarykanin lepiej gra na środku niż na boku, a Nunez jest bardzo uniwersalny i wszędzie radził sobie dość dobrze. Podobnie żal trochę że w sumie (poza ostatnim sparingiem w II połowie) nie próbowaliśmy gry dwoma napastnikami (Biton, Genkow i tak pierwszy na szpicy, zaś drugi "pod grą", choć z drugiej strony może lepiej trzymać się systemu który już jakiś czas gramy niż eksperymentować z 4-4-2 ).
Zaś co do samego meczu ważna jest też doza szczęścia. Z Apoelem nam w rewanżu brakło, ale w ostatniej kolejce LE było po naszej stronie, bilans jest na zero, więc będzie pewnie nowe rozdanie szczęścia , któremu rzecz jasna będzie trzeba pomóc i stąd ...grać powinien Garguła, a Kirm na ławie.
Ostatnio edytowane przez milosz : 13.02.2012 o godz. 22:19.
|
|