Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4153
Stary 13.02.2012, 19:12
tofik napisał(a):Wyświetl post
Pokazuje to, ze w Polsce właściciele klubów nie mają żadnej wizji czy chęci wybicia się powyżej poziom mułu. Jak Wisła ma szanse na LM to standardowo się wyprzedaje albo wzmacnia graczami z kartą w ręku. Legia mając szansę na mistrzostwo, co daje również szanse na wejście do LM robi wszystko by te szanse zminimalizować sprzedając piłkarzy z podstawowego składu (abstrahując już co o nich sądze, dla mnie obydwaj to leszcze) Chciałbym po prostu zwrócić uwagę na to, że brak w topowych klubach władzy która by faktycznie dążyła z tzw .......nięciem do sukcesu. Raczej jest to podejście "chcielibyśmy ale się boimy".
Dokladnie, widać pewnego poziomu nasza pilka niestety nie przeskoczy, a pozniej będzie płacz ze stadiony puste.
Wlasciwie to chyba jedynie ten Wojciechowski gdyby Polonia jakoś zdobyla MP to mógłby sypnąć groszem.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując