|
No właśnie na forum SKWK padła informacja w miarę pewna, że w dniu meczu biletów może już nie być, tak więc lepiej wybrać się jutro.
Na sektor C przychodzimy w Wiślackich czapkach (w I kolejności czapka z wyjazdu do Wawy).
Ostatnio edytowane przez R33 : 13.02.2012 o godz. 19:00.
|