Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7747
Stary 13.02.2012, 18:56
No właśnie na forum SKWK padła informacja w miarę pewna, że w dniu meczu biletów może już nie być, tak więc lepiej wybrać się jutro.

Na sektor C przychodzimy w Wiślackich czapkach (w I kolejności czapka z wyjazdu do Wawy).
Ostatnio edytowane przez R33 : 13.02.2012 o godz. 19:00.
Odpowiedz cytując