MichaelMyers napisał(a):

Bo to były ogórki a ten bramkarz to w ogóle jakiś żart był nie załapał by się w Dolcanie Żąbki
|
Wypowiedź solidnie uargumentowana

. Co konkretnie zawalił bramkarz? Bo piłkę która zeszła na zewnętrzne podbicie nie tak łatwo obronić. Ale to nie temat na takie dyskusje.