Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10117
Stary 13.02.2012, 17:15
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Wszystko pięknie ładnie ale...
Maor Melikson jest jedynym piłkarzem w naszym zespole, który potrafi przytrzymać, rozegrać piłkę dostarczyć do napastnika,skrzydłowego, bez niego nasza gra wygląda strasznie.
Boje się, że gdy Melikson będzie grał w ataku, to zostanie odcięty całkowicie od podań, bo Garguła bez Melexa sobie nie radzi tak świetnie.
Ja myślę że Melikson nie będzie czekał jak kołek na podania, tylko będzie grał jako "fałszywa 9tka" cały czas w ruchu wychodził do podań a nawet cofał się głęboko po piłkę i również rozgrywał.
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 13.02.2012 o godz. 17:19.
Odpowiedz cytując