anthony09 napisał(a):

Wszystko pięknie ładnie ale...
Maor Melikson jest jedynym piłkarzem w naszym zespole, który potrafi przytrzymać, rozegrać piłkę dostarczyć do napastnika,skrzydłowego, bez niego nasza gra wygląda strasznie.
Boje się, że gdy Melikson będzie grał w ataku, to zostanie odcięty całkowicie od podań, bo Garguła bez Melexa sobie nie radzi tak świetnie.
|
Ja myślę że Melikson nie będzie czekał jak kołek na podania, tylko będzie grał jako "fałszywa 9tka" cały czas w ruchu wychodził do podań a nawet cofał się głęboko po piłkę i również rozgrywał.