Kris Dee napisał(a):

Dokładnie tak. Stilić to całkiem inny typ zawodnika, być może ma nawet lepszą technikę, podanie, strzał, przegląd pola od Maora ale za to jest drewniany,wolny, słaby fizycznie, bez kondycji. Ktoś taki nie ma prawa grać w ataku.
Jeżeli mamy grać po ziemi kombinacyjnie, to Melikson jak najbardziej się nadaje, mało tego w sparingach strzelił 3x więcej bramek od Bitonów i Genkovów razem wziętych.
|
Najlepiej było by sklonować Meliksona bo na każdej pozycji że tak powiem offensywnej jest naszym najlepszym graczem
Znakomita technika,szybkość,uderzenie,przegląd pola,celność podań
Drugiego piłkarza na tym poziomie w tej lidze nie ma,sami piłkarze nie bez powodu na niego głosowali jako odkrycie ligi
Sorry ale nie porównujcie Stilicia do Maora bo w każdym aspekcie Izraelczyk go bije
PS:Semir chyba tylko lewą nogą potrafi grać a jego brak szybkość powoduje to że w lepszej lidze sobie może nie poradzić
Szybkość w dzisiejszym footballu to podstawa