neq. napisał(a):

|
Przypominacie Lecha tylko pamiętajcie że Stilić to może Maorowi buty nosić....więc to się może udać chociaż jakoś nie jestem zwolennikiem i wolałbym Bitona do ataku a Meliksona z Ilievem na skrzydła , do śodka Wil Nunez i Garguła co i tak spowoduje bardzo zagęszczenie środka bo wiadomo jak gra Iliev i Maor, pozyjemy zobaczymy
|
Dokładnie tak. Stilić to całkiem inny typ zawodnika, być może ma nawet lepszą technikę, podanie, strzał, przegląd pola od Maora ale za to jest drewniany,wolny, słaby fizycznie, bez kondycji. Ktoś taki nie ma prawa grać w ataku.
Jeżeli mamy grać po ziemi kombinacyjnie, to Melikson jak najbardziej się nadaje, mało tego w sparingach strzelił 3x więcej bramek od Bitonów i Genkovów razem wziętych.