MichaelMyers napisał(a):

|
przecież czesc z tych ludzi, korych wymieniłeś weszla na zmiany pisałem konkretnie BRAMKARZ i OBRONA, to nie byli nawet piłkarze, ktorzy siedzą tam na ławce.Łacznie pięciu piłkarzy.
|
Ja naliczyłem ich maks 4 a w Wiśle nie grało 3 lub 4 jak kto woli
Więc równie dobrze to my też graliśmy rezerwą bo przecież Bunoza Jirsak Boguski i inni to nie gracze 1 jedenastki,oczywiście masz racje że Twente z tych 4 graczy to rezerwa totalna jak np ten ich bramkarz z Marsa