|
przecież czesc z tych ludzi, ktorych wymieniłeś weszla na zmiany pisałem konkretnie BRAMKARZ i OBRONA, to nie byli nawet piłkarze, którzy siedzą tam na ławce.Łacznie pięciu piłkarzy.To tak jakbyś wstawił na Standard ME na bramce w dodatku przyjechał z nimi bramkarz rezerwowy z takiej drużyny i całą obronę, rozumiesz?
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 13.02.2012 o godz. 16:42.
|