Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pablozks
Junior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Unia Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7746
Stary 13.02.2012, 16:12
dzieki w takim razie w czwartek bedzie trzeba sie wczesniej wybrac do Krk i pozniej na meczyk Wiselki. do zobaczenia na R22!
Odpowiedz cytując