Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pablozks
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Unia Tarnow
Offline
#
7746
13.02.2012, 16:12
dzieki
w takim razie w czwartek bedzie trzeba sie wczesniej wybrac do Krk i pozniej na meczyk Wiselki. do zobaczenia na R22!
pablozks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pablozks
Znajdź inne posty napisane przez pablozks