Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10109
Stary 13.02.2012, 16:09
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Tyle ze Twente przyjechało tu jak na sparing z juniorami na obronie i bez bramkarza, tylko z przodu wystawili poważnych piłkarzy a i tak wygraliśmy z trudem 2-1 a powinniśmy strzelić im z pięć goli z taka defensywą jaką przyjechali.
A dlaczego uważasz że rezerwowi mocnej holenderskiej drużyny to ogórki? Moim zdaniem ci ze Standardu lepsi nie będą. Z prostej przyczyny obrońca jest tak dobry jak napastnicy przeciwko którym gra na co dzień.

A co do postawy Twente. Często w meczu bez stawki rezerwowy gra lepiej niż etatowy. Druga sprawa, porażka z drużyną z Azji, a tak odbierane są w Holandii wszystkie polskie drużyny to dla zawodnika Twente wstyd. Więc z tym sparingowym podejściem też bym nie przesadzał. Wiadomo że nie gryźli trawy, ale na bank nie wisiał im wynik.

Cornelisse Arnhem 120 (2) Utrecht 179 (11) 2000-2011 78'
Bengtsson (S) u-21 13; Herta 4 Twente 13 86'
Bart Buysse 80 Waregem 19 Twente 86'
Roeseler 92' Jedyny którego można nazwać juniorem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.02.2012 o godz. 16:33.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując