Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pablozks
Junior Member
Od: 08.2007
Skąd: Unia Tarnow
Offline
#
7744
13.02.2012, 15:59
jak myslicie kupie jeszcze bilety na C w dniu meczu
bo niestety, ale wczesniej nie dam rady byc w KRK.
pablozks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pablozks
Znajdź inne posty napisane przez pablozks