Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7743
Stary 13.02.2012, 15:59
volasTSW napisał(a):Wyświetl post
lepiej idz sobie na G albo na narożniki jeśli pierwszy raz idziesz na stadion...chyba, że znasz wszystkie wislackie przyspiewki i będziesz uczestniczył i bawił się razem z nami cały czas
Chyba raczej nie

Idź na G/D/B

Powiedzcie jak tam dzis sprzedaż idzie? Są kolejki jakieś?
Ostatnio edytowane przez palikot : 13.02.2012 o godz. 16:35.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując