volasTSW napisał(a):

lepiej idz sobie na G albo na narożniki jeśli pierwszy raz idziesz na stadion...chyba, że znasz wszystkie wislackie przyspiewki i będziesz uczestniczył i bawił się razem z nami cały czas
|
Chyba raczej nie
Idź na G/D/B
Powiedzcie jak tam dzis sprzedaż idzie? Są kolejki jakieś?
