Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Japycz
Junior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7741
Stary 13.02.2012, 15:44
Mam pytanie takie całkowicie z innej beczki. Czy mogę kupić bilet na sektor C ( nie chodzi mi o mecz ze Standardem tylko ogólnie) nawet wtedy gdy będę pierwszy raz na stadionie? Czy żeby siedzieć w C trzeba mieć dłuższy staż w kibicowaniu na stadionie
Odpowiedz cytując