|
Mam pytanie takie całkowicie z innej beczki. Czy mogę kupić bilet na sektor C ( nie chodzi mi o mecz ze Standardem tylko ogólnie) nawet wtedy gdy będę pierwszy raz na stadionie? Czy żeby siedzieć w C trzeba mieć dłuższy staż w kibicowaniu na stadionie
|