Pawlolek napisał(a):

|
O ile jeszcze nie wziąłeś - nie bierz. Za wcześnie na suplementację. A w moim odczuciu ogólnorozwojowy trening powinien trwać dłużej niż meisiąc.
|
Za wcześnie na suplementację- W tej chwili gość mu proponuje tylko "zamienniki jedzenia"
Również uważam że jeśli masz dobrą diete (4-5 posiłków o odpowiedniej ilości wartości odżywczych) nie ma sensu brać Gainerów. Chyba że po siłowni nie jestes w stanie zjeść porządnego dania. Białko ewentualnie na noc można wziąść, ale nie pierwsze lepsze które CI zaproponuje. Oczywiście lepiej od białka na noc zjeść ser biały/rybe.
A z ciekawośc, za ile i jakiej firmy suple wciska
