Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1469
Stary 13.02.2012, 15:34
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
O ile jeszcze nie wziąłeś - nie bierz. Za wcześnie na suplementację. A w moim odczuciu ogólnorozwojowy trening powinien trwać dłużej niż meisiąc.
Za wcześnie na suplementację- W tej chwili gość mu proponuje tylko "zamienniki jedzenia"

Również uważam że jeśli masz dobrą diete (4-5 posiłków o odpowiedniej ilości wartości odżywczych) nie ma sensu brać Gainerów. Chyba że po siłowni nie jestes w stanie zjeść porządnego dania. Białko ewentualnie na noc można wziąść, ale nie pierwsze lepsze które CI zaproponuje. Oczywiście lepiej od białka na noc zjeść ser biały/rybe.

A z ciekawośc, za ile i jakiej firmy suple wciska
Odpowiedz cytując