Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10107
Stary 13.02.2012, 15:33
Tak, oni grali tak dla beki, szczególnie ci rezerwowi, którzy się nie wysilali, nie walczyli o pierwszy skład, bo wiedzą, że ważniejsze od sportowej rywalizacji sa piłkarskie jaja (tak jak zresztą wszędzie na zachodzie).
Odpowiedz cytując