Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
Od: 11.2011
Offline
#
10107
13.02.2012, 15:33
Tak, oni grali tak dla beki, szczególnie ci rezerwowi, którzy się nie wysilali, nie walczyli o pierwszy skład, bo wiedzą, że ważniejsze od sportowej rywalizacji sa piłkarskie jaja (tak jak zresztą wszędzie na zachodzie).
mihaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mihaq
Znajdź inne posty napisane przez mihaq