MichaelMyers napisał(a):

|
Tyle ze Twente przyjechało tu jak na sparing z juniorami na obronie i bez bramkarza, tylko z przodu wystawili poważnych piłkarzy a i tak wygraliśmy z trudem 2-1 a powinniśmy strzelić im z pięć goli z taka defensywą jaką przyjechali.
|
To może mamy zrzec się miejsca w 1/16 bo Twente przyjechało rezerwami? A może jeszcze wysłać pismo z przeprosinami?
Wygraliśmy z wicemistrzem Holandii, który przyjechał z największymi gwiazdami w ofensywie. Przez większą część czasu gnietliśmy ich, ba Twente przegrało wtedy pierwszy mecz od Września. A Wam mało?
Ludzie opanujcie się!
Przegrywaliśmy z Karabachem i Levadią - źle. Wygrywamy z Twente i Fulham - też źle.
Mamy największy sukces w Europie od czasów pamiętnego sezonu 2002/2003 a Wy się zachowujecie jakbyśmy zaraz mieli spaść z T-ME...
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków
"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11