|
Nie smialbym jakichkolwiek takowych twierdzen sugerowac, prosze o przebaczenie. Przeciez ekipa JKM Donalda mowi nam ze jest swietnie i bedzie jeszce lepiej pod patronatem Herr Schultza jako przewodniczacego jedynego slusznego zgromadzenia swiatlych i prawych politykow europejskich. Jakze mnie, maluczkiemu, poddawac w watpliwosci tezy zawarte w wystapieniachn czcigodnych van Rumpoy'ow i Barrossow?
|