No jak kogoś z pomocników wystawiać w ataku to Meliksona który jest w dobrej formie i udowodnił że potrafi zachować opanowanie w sytuacji z bramkarzem. Nie udarze na pałę czy siłę jak zrobiłby to Kirm czy Mały.\Ogólnie powiedziałem sobie, że nie będę tak z marszu krytykował Kazika i tego nie zrobię. Nawet nie ma powodu

A gra Wisły Moskala, pomimo wpadek nadal bardziej mi się podoba niż totalna bezjajeczność za Maaskanta.
Ewentualnie mogę dodać jak ja bym to widział. Jak dla mnie nie ma sensu akurat w ostatniej chwili kombinować w ten sposób z Meliksonem. Jest Biton, który ma uderzenie, potrafi się dobrze ustawić w polu karnym by trafiła do niego piłka, zdobywał dla nas ważne gole w LE. Jak dla mnie murowany faworyt jeśli chodzi o pozycję napastnika.
Ale to trener nie kibic odpowiada głową za skład. Jeśli akurat zdecyduje się na Meliksona na szpicy, a plan nie wypali - możemy się domyślać co się stanie.