Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10095
Stary 13.02.2012, 14:07
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Czyli mamy grac bez napastnika? w powietrzu zero zagrożenia takim ustawieniem.Trzymanie na ławce dobrego Bitona chyba nie będzie zbyt rozsądne, powiedział bym nawet, że do marnotrawstwo, nawet jeżeli go nie wykupimy to wiele dobrego może jeszcze zrobić dla Wisly przez tą rundę.
jak rzeczywiście Melikson zagra w ataku to znaczy że trzeba zmienić trenera natychmiast
Odpowiedz cytując