Kris Dee napisał(a):

Ciekawy pomysł z Meliksonem, widać że Kazek chcę maksymalnie wzmocnić środek pola wystawiając aż 6 pomocników.
-------------------Pareiko-----------------
Jovanović---Jaliens---Czekaj------Diaz
---------------Wilk------Nunez------------
-----Małecki-----Garguła-------Iliev-----
------------------Melikson-----------------
|
Czyli mamy grac bez napastnika? w powietrzu zero zagrożenia takim ustawieniem.Trzymanie na ławce dobrego Bitona chyba nie będzie zbyt rozsądne, powiedział bym nawet, że do marnotrawstwo, nawet jeżeli go nie wykupimy to wiele dobrego może jeszcze zrobić dla Wisly przez tą rundę.