tommiyacht napisał(a):

|
Wczoraj kupowalem bilet na C. Mam karnet wiec sądzilem że zaplace 40 z racji tego ze minął termin kupowania dla karnetowiczow. Ale zaplacilem 30 i bylem w szoku. No coz, myslalem ze znizka jest w okreslonym terminie dla karnetowiczow a nie dla karnetowiczow w ogole.
|
Na oficjalnej nawet było napisane kiedyś, że zniżka lojalnościowa jest ważna zawsze.
bacho napisał(a):

|
Mam pytanie natury technicznej. Czy jest możliwość przebukowania miejsca po zakupie biletu? Kupiłem już bilet, jednak wolałbym siedzieć obok znajomych.
|
To sobie usiądź obok nich, najwyżej Ci ktoś powie żebyś się przesiadł (byłem raz na innym niż młyn, sektorze i nikt z tego problemów nie robił). Na Standardzie raczej kompletu nie będzie tak więc może znajdziecie sobie jakieś wolne miejsca obok siebie.
PS: Mam nadzieję, że nie masz biletu na sektor C.
