Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7738
Stary 13.02.2012, 13:49
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj kupowalem bilet na C. Mam karnet wiec sądzilem że zaplace 40 z racji tego ze minął termin kupowania dla karnetowiczow. Ale zaplacilem 30 i bylem w szoku. No coz, myslalem ze znizka jest w okreslonym terminie dla karnetowiczow a nie dla karnetowiczow w ogole.
Na oficjalnej nawet było napisane kiedyś, że zniżka lojalnościowa jest ważna zawsze.

bacho napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie natury technicznej. Czy jest możliwość przebukowania miejsca po zakupie biletu? Kupiłem już bilet, jednak wolałbym siedzieć obok znajomych.
To sobie usiądź obok nich, najwyżej Ci ktoś powie żebyś się przesiadł (byłem raz na innym niż młyn, sektorze i nikt z tego problemów nie robił). Na Standardzie raczej kompletu nie będzie tak więc może znajdziecie sobie jakieś wolne miejsca obok siebie.

PS: Mam nadzieję, że nie masz biletu na sektor C.
Ostatnio edytowane przez R33 : 13.02.2012 o godz. 13:53.
Odpowiedz cytując