kolend napisał(a):

a stał się? coś przegapiłem? bo z tego co kojarzę jeszcze żaden oficjalny mecz w tym roku się nie odbył
a co do jego umiejętności to ju ż chyba Maaskant wspominał, że niezły, ale kontuzjogenny? co potwierdziła końcówka minionej rundy
|
To Czekaj tak ostro gra na treningach , że powoduje u innych zawodników urazy ?