Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10093
Stary 13.02.2012, 13:22
kolend napisał(a):Wyświetl post
a stał się? coś przegapiłem? bo z tego co kojarzę jeszcze żaden oficjalny mecz w tym roku się nie odbył
a co do jego umiejętności to ju ż chyba Maaskant wspominał, że niezły, ale kontuzjogenny? co potwierdziła końcówka minionej rundy
To Czekaj tak ostro gra na treningach , że powoduje u innych zawodników urazy ?
Odpowiedz cytując