Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10092
Stary 13.02.2012, 13:18
Na papierze jesteśmy słabsi piłkarsko od Standardu, ale to nie oznacza, że Wisła ma klęknąć przed nimi i prosić o jak najniższy wymiar kary. Gramy pierwszy mecz u siebie i to właśnie u nas rozstrzygnie się sprawa awansu. Jeżeli zachowamy maksymalną koncentrację w obronie, precyzję w pomocy i skuteczność w ataku to myślę, że 2:0 dla Wisły jest realnym rezultatem, który daje bardzo duża szansę na dalszą rundę.

Inna sprawa, że zachowanie czystego konta będzie bardzo trudne. Rzeczywiście Tchite to klasowy napastnik, wspierany przed dobrych skrzydłowych. Przypuszczam, że wyjdziemy na ten mecz z takim ustawieniem w obronie: Jovanovic - Jaliens - Czekaj - Diaz ; na temat fizycznej walki z napastnikiem w wykonaniu Jaliensa powiedziano już wszystko (a Tchite do ułomków nie należy), do tego dodać jeszcze Diaza, który inteligencją i zwrotnością nie grzeszy - powstaje prawdziwa mieszanka wybuchowa. Kluczem będzie asekuracja w obronie ze strony Nuneza i Wilka. Liczę na kreatywność Garguły i Meliksona. Zobaczymy, jaką 11 wystawi Kaziu Moskal.

Gdybyśmy zagrali w obronie takim ustawieniem : Jovanovic - Czekaj - Diaz - Nunez a w pomocy Sobol i Wilk, byłbym dużo spokojniejszy. No ale Sobol kontuzjowany i trzeba sobie bez niego radzić. Liczę na zaangażowanie i nie odstawianie nogi. Wymarzony wynik 2:0, pewnie jednak coś nam strzelą, dlatego 2:1 dla Wisły po ciężkim meczu.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując