KOALIK napisał(a):

|
Kto by jeszcze kilka miesięcy temu powiedział, że Michał Czekaj tak w krótkim czasie z piątego środkowego obrońcy stanie się pierwszym.
|
a stał się? coś przegapiłem? bo z tego co kojarzę jeszcze żaden oficjalny mecz w tym roku się nie odbył
a co do jego umiejętności to ju ż chyba Maaskant wspominał, że niezły, ale kontuzjogenny? co potwierdziła końcówka minionej rundy