|
Mimo wszystko pozycja Cupiała była zawsze zdecydowanie mocniejsza w Telefonice niż Waltera w ITI obecnie. Po śmierci Wejcherta, dopuszczeniu Tellenbacha do koryta praktycznie zmarginalizowano jego pozycję w firmie. Mając poniżej 20% udziałów po wejściu C+ może co najwyżej się głupio uśmiechać, a decyzje zapadają poza nim. Jaka kasa mocno ich przyciśnie (a ciśnie, gdyż wciąż szukają kasy na spłacenie Wejchertów) to mogą Legię zlicytować z dnia na dzień.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 13.02.2012 o godz. 12:14.
|