Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4144
Stary 13.02.2012, 12:00
Kreseq, ale dla ITI już temat Legii nie istnieje. Wszystko zależy od Waltera, który może przejąć Legię na własne nazwisko (nie stać go chwilowo), albo szukać kogoś do spóły. Na chwilę obecną nie ma nikogo kto chciałby spłacić od 80 do 200 mln zł wg. różnych źródeł. Sytuacja patowa, ale dla osób, które mogą się pogodzić z kilkoma latami posuchy, oby tylko ITI się wyniosło jak najbardziej do zaakceptowania
Odpowiedz cytując