Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4143
Stary 13.02.2012, 11:58
Nikt sie nie wzmocnil jesli chodzi o Wisle i Legie ( my sie oslabilismy ) , Slask sie nie oslabil wiec watpie by seryjnie punkty gubil. Dla mnie nadal pozostaja glownym kandydatem do MP. Polonia tez cos tak kombinuje wiec nic nie wiadomo. Spokojniej wydaje sie z Lechem, maja swojego JMB wiec powinno byc przewidywalnie.

Kasa sie konczy i to jest normalne. ITI ma takie dlugi, ze chce jak najwiecej wyciagnac. Rok, dwa bez wzmocnien a jedynie oslabienia latane mlodymi z akademii i stanie zarzad przed wyborem : Inwestowac czy sprzedac.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując