Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4140
Stary 13.02.2012, 11:42
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
To czy obronimy MP będzie zależało głównie od tego ile Wisła straci punktów w 13 meczach, bo Śląsk napewno te punkt będzie gdzieś tracił.Wydaje mi się że Legia nie będzie się liczyła w ostatecznym rozrachunku jeżeli nie będzie wzmocnień i odejdzie jeszcze Rybus biorąc pod uwagę jeszcze problemy ze zdrowiem Ljoboi, który może się posypać w każdej chwili.Jestem zaskoczony tym co się dzieje w Warszawie, wygląda na to, że komuś tam zależy żeby Legia tej ligi nie wygrała,ale to ich problem.
Haha, z Legii odchodzi 2 zawodników, niby podstawowych ale to nie od nich zależy ich siła i już ich uważacie za przegranych? Mają największe szanse na mistrza, a do tego teraz nie będzie ciążyła na nich taka presja..
Odpowiedz cytując