MichaelMyers napisał(a):

|
To czy obronimy MP będzie zależało głównie od tego ile Wisła straci punktów w 13 meczach, bo Śląsk napewno te punkt będzie gdzieś tracił.Wydaje mi się że Legia nie będzie się liczyła w ostatecznym rozrachunku jeżeli nie będzie wzmocnień i odejdzie jeszcze Rybus biorąc pod uwagę jeszcze problemy ze zdrowiem Ljoboi, który może się posypać w każdej chwili.Jestem zaskoczony tym co się dzieje w Warszawie, wygląda na to, że komuś tam zależy żeby Legia tej ligi nie wygrała,ale to ich problem.
|
Haha, z Legii odchodzi 2 zawodników, niby podstawowych ale to nie od nich zależy ich siła i już ich uważacie za przegranych? Mają największe szanse na mistrza, a do tego teraz nie będzie ciążyła na nich taka presja..