Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4133
Stary 13.02.2012, 11:14
Pechowiec Grzelak na wylocie?
http://www.futbolnews.pl/informacje/...ego-meczu.html

Nic dziwnego, z tego gracza nie ma (i pewnie nie będzie) żadnego pożytku, więc na miejscu Jagi rozstałabym się z nim...
Odpowiedz cytując